Жастар арасында АИТВ инфекциясының профилактикасы бойынша жылдық жоспарға сай мамандармен кездесу өткізілді.

Атырау сервис колледжінің жылдық жұмыс жоспарына сай, Салауатты өмір салтын қалыптастыру орталығының мамандары атап айтқанда Қарсақ А жане Тайбуриева Г, колледж тәрбие бөлімінің директор орынбасары Сабитова  Г С және колледж мейірбикесі Жунисова Б.Б 23 қыркүйек күні студенттер арасында “Психологиялық денсаулық ” және ” Жастар арасында АИТВ инфекциясының профилактикасы бойынша “АИТВ, өзіңізді қалай қорғауға болады. АИТВ -мен өмір сүру ” тақырыптары бойынша тренингтер өтті. Тренингтер мақсаты: Психологиялық денсаулықты нығайту бойынша кеңестер беру, салауатты өмір салтын насихаттау. АИТВ /ЖИТС тің алдын алу , жұғу жолдарынан сақтану, ЖИТС /АИТВ туралы студенттерге жалпы түсінік беру, өз денсаулығына жауапкершілікті қарауға шақыру. Сонымен қатар студенттер бейнеролик қарап, тренинг соңынан сергіту бөлімінде колледж мейірбикесі  тақырыпқа сай  энерждайзер өткізді.

Жарияланды: 27.09.202212:36