КМҚК Атырау сервис колледжінде кәсіптік бағдар беру мақсатында 31,10,35,31,21 және Ә.Жангелдин атындағы орта мектептерінің  9 сынып оқушылары колледждің тарихымен,ішкі тәртібімен, колледжге қабылдау ережелерімен және мамандықтарымен танысып, шеберханаларға экскурсия жасады. Экскурсия барысында аталған колледж базасында “Worldskills Atyrau-2023” өңірлік чемпионаты өтіп жатты. Кәсіптік бағдар алушыларға студенттердің жасаған жұмыстары өте жақсы ұнады және өз қызығушылықтарын танытты.

Жарияланды: 24.04.202308:19