“Атырау сервис колледжі”КМҚК оқытушылары мен өндірістік оқыту шеберлері 3-21 қазан аралығында Бусырманова Б. Е және Джайлауова А. Е. 2022 жылдың 31 қазан мен 18 қарашасы Джулдасова А. Б, Утепкалиева Р. С, Тасимова А. А. КЕАҚ “Талап” оқу орталығының ұйымдастыруымен “Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесінің педагогі: еңбек функцияларын жетілдіру” тақырыбында біліктілік арттыру курсын сәтті өтіп шықты. 2022 жылдың 25 қарашасында колледж әдіскері Қайнарбаева Г.А. ның  ұйымдастыруымен тәжірибе алмасу өткізілді, оған біліктілікті арттыру курсынан  өткен оқытушылар мен өндірістік оқыту  шеберлері қатысып өз ойларымен бөлісті. Оқу барысында оқытушылар мен өндірістік оқыту шеберлері тәжірибе алмасты.

Жарияланды: 30.11.202213:29