Стратегиялық жоспардың нысаналы индикаторларын нақтылау

Стратегиялық жоспардың нысаналы индикаторы білім сапасын арттыру, жастарды патриоттыққа тәрбиелеу, жетім балаларды, мүгедек балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған және аз қамтылған отбасылардан шыққан балаларды ыстық тамақпен қамтамасыз ету болып табылады. Әлеуметтік серіктестіктер мен «Талап» АҚ және «Өрлеу» БПК» коммерциялық емес акционерлік қоғамы базасында тағылымдамадан өту және біліктілікті арттыру курстары арқылы өндірістік оқыту шеберлері мен оқытушылары құрамының сапасын арттыру, сондай-ақ өндірістік оқыту шеберлерінің Жусупова Б.Х., Жунисова Б.Б., Утепқалиева Р.С., Кунашева Х.М., Джайлауова А.Е., Айдынғалиеваның Г.С. Ақтау қаласындағы «Маңғыстау туризм колледжінде» келесі құзыреттер бойынша біліктілігін арттыру үшін кетуі:  «Аспаз», «Наубайшы», «Кондитер».

2022 жылдың 19 сәуірінде «Астрахань мемлекеттік политехникалық колледжі» АҚ-мен келесі бағыттар бойынша өзара ынтымақтастық туралы Меморандумға қол қойылды:

1. Қызмет көрсету саласы үшін жоғары білікті кадрларды даярлау.
  2. Тараптар арасында мұғалімдер арасында кәсіби қарым-қатынас орнату.
    1. Мұғалімдердің біліктілігін арттыру курстарын өткізуде өзара көмек көрсету, тәжірибе алмасу және оқытудың озық әдістерін енгізу.

Кәсіби дағдыларды жүзеге асыру аясында практикалық тәжірибе жинақтау үшін өндірістік оқыту шеберлері республикалық конкурсқа қатысып, келесі номинациялар бойынша дипломдар алды: Айтжанова М.Б.- «Шебер көл», Махметова Б.А.- «Арнау үшін», Айдынгалиева. Г.С.- «Шығармашылық кондитер», Жүнісова Б.Б.- «Шабыт пен шығармашылық үшін». 3. Мұғалімдердің біліктілігін арттыру курстарын өткізуде өзара көмек көрсету, тәжірибе алмасу және оқытудың озық әдістерін енгізу.

Жарияланды: 29.06.202215:37