«Шаштараз өнері және сәндік косметика» құзыреттілігі бойынша онкүндік өтті

Атырау облысы Білім басқармасының «Атырау сервис колледжінде» КМКҚ-да 17.02.2020ж-28.02.2020ж. «Шаштараз өнері және сәндік косметика» құзыреттілігі бойынша онкүндік өтті. Декада барысында іс-шаралар өтеді: линейка-онкүндіктің ашылуы, «менің шығармашылығым» көрмесі-«Шаштараз-модельер» құзыреттілігі бойынша студенттердің жұмыстары, әлеуметтік әріптестерді шақырмен дөңгелек үстел, «Жасөспірімдер жасындағы балаларға арналған күнделікті шаш үлгісі» тақырыбындамастер-класс, арнаулы пән оқытушысы В.В. Калашникова, Ашық есік күні-қала мектептерінің оқушылары шақырылды, оларға колледж бойынша экскурсия өткізді. Колледжге қабылдау және оқыту ережелері туралы айтылды. Колледждің материалдық-техникалық базасымен таныстырды.

Жарияланды: 07.06.202209:36