«МАМАНДЫҒЫМ КЕЛЕШЕГІМ» АТТЫ АПТАЛЫҒЫНЫҢ ЕСЕБІ

Бақылаушы-кассир -«Әкімшілік көмекшісі»  мамандықтарының 15.04  -26.04 .2019 ж  аралығында өткен  «Мамандығым келешегім» атты    апталығының   есебі.

10  сәуір  күні  кестеге  сәйкес  арнаулы пәндер  оқытушылары және өндіріс шеберлерімен  жиналыс өткізіліп  апталық барысы туралы  талқыланды.

Колледж әдіскері Шукатирова Т.С 2018-2019  оқу жылына  арнаулы пәндер бойынша бекітілген  жоспарға  сәйкес  15 сәуір және 26 сәуір  аралығына өткізу жоспарланған. Бақылаушы-кассир -«Әкімшілік көмекшісі»  мамандықтарының арнаулы пән оқтыушылары мен  жауапты  адамдар  тағайындалып, мынандай шаралар  атқарылды.

-Апталықтың ашылуы

15.04  2 курс  КК-5,ПА -2  студенттерінің қатысуымен  мамандық бойынша  ашылуы болды.

16.04  Бақылаушы-кассир мамандықтары  қолдан жасалған бұймдарына  көрме ұйыдастырып ,бақылаушы кассир және Әкімшілік көмекшісі мамандықтары  Үстелді  арнайы  мейрамхана   құралдарымен  құрып жабдықтады.

17.04 Кәсіптік модуль-2 Өндірістік оқыту шебері Жунисова Б.Б «Алдын-ала үстелдерді жабдықтау тақырыбында  ашық сабақ өткізді. Сабаққа колледж әдіскерлері және  ПЦК жетекшісі қатысты. Сабақта  көрнекіліктер мен  қатар  устел жабдықтау  тақырыбы тәжіребиелік түрде  өтті.

18.04 Кәсіптік модуль-7 пәні бойынша  арнаулы пән оқытушысы   Нигметова Э.К «Әлуетті  және нақты тұтынушылар мен бәсекелесу » тақырыбында ашық сабақ өткізді.Сабаққа колледж әдіскері Сұпығалиева А.М  Шукатирова Т.С  ПЦК жетекшісі Құспанова С.Қ қатысты .

19.04  Әкімшілік көмекшісі -1-3 курс студенттері «Ренессанс » қонақ үйінде  саяхат сабақтарына қатысты.

22.04-«Ренессанс» қонақ үй  мамандарының қатысуы мен Па-1 Па-2 мамандықтарына   студенттерінің қатысуы мен шеберлік сағатын өткізді.

23.04 –Өндірістік өқу шебері Құспанова С.Қ Бақылаушы-кассир мамандықтары студенттерінің қатысуымен «Оферт түрлері » тақырыбында  ашық сабақ өткізді.Сабаққа колледж әдіскері Шукатирова Т.С , өндірістік  оқу ісінің орынбасары  Айдынгалиева Г.С , және өндірістік  оқу шебері Жусагереева Ш. М  қатысып өз пікірлерін  айтты.

24.04  Бақылаушы-кассир мамандықтары  бойынша колледж түлектері мен кездесу жоспарланған болатын. Түлектер студенттермен кездесіп  мамандыққа байланысты  әр түрлі сұрақтар  қойлып   дөңгелек үстел дискуссия түрінде өтті.

25.04 Кәсіптік модуль-10  Өндірістік  оқыту сабағы бойынша  өндірістік оқыту шебері Жумагереева Ш.М  ашық сабақ өткізді.

26.04  Онкүндіктің салтанатты жабылуына орай  Әкімшілік көмекшісі I-II-III  курс  Бақылаушы-кассир   студенттерінің  қатысуымен  шебер   сынып ұйымдастырылып   апталыққа   атсалысқан   студентттер   мақтау қағаздарымен   марапатталды.

АТЫРАУ СЕРВИС КОЛЛЕДЖІ

Бақылаушы-кассир -«Әкімшілік көмекшісі»  мамандықтарының

15-26   СӘУІР  АРАЛЫҒЫНДА ӨТКЕН

«МАМАНДЫҒЫМ КЕЛЕШЕГІМ» АТТЫ  АПТАЛЫҒЫНЫҢ   ЕСЕБІ.

Арнулы пәндер жетекшісі : Кұспанова С.Қ.

Атырау қаласы, 2019ж.

Жарияланды: 13.06.202212:39