КМҚК Атырау сервис колледжінде “Worldskills Kazakhstan-2023” аймақтық чемпионатының  жеңімпаздарына құрмет көрсетілді.Колледж директоры Буревская Галина Саметовна 1 орын иелерін Алғыс хатпен марапаттады. Сонымен қатар,  жеңімпаздарымыздың өндірістік оқыту шеберлері мен сарапшы мамандар Алғыс хатқа ие болды. Осы шарамен тұспа-тұс келген “Мейірім шуағы” атты қайырымдылық концерт өтті. Колледжде білім алып жатырған әлеуметтік жағдайына байланысты 23 студентке қайырымдылық   жасалды. Студенттерге киім-кешектер тапсырылып, шара соңы мерекелік бағдарламаға ұласты.

Жарияланды: 04.05.202313:08