Екінші жыл атыраулық сервис колледжінде көрсету емтихандарын өткізудің эксперименталдық алаңы болып табылады, Аталған емтихандар төрт құзыреттілік бойынша өтеді: Тігінші, Метрдотель, Наубайшы, Шаштараз. Демоэкзамен World skills стандарттары бойынша өткізіледі. Сарапшылар әлеуметтік әріптестердің өкілдері “Талап” КЕАҚ-да бекітілген тапсырмалар 3 күннің ішінде орындалатын модульдерді әзірледі. Түлектер skills төлқұжатын алады, ол үшін Демоэкзамен өткізу туралы барлық ақпарат арнайы қосымшаға(CiS) жүктеледі.

Жарияланды: 19.04.202210:09