Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар бойынша оқу жаттығулар мен жаттығулар өткізу туралы.

Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар бойынша оқу жаттығулар мен жаттығулар өткізу туралы.

Атырау облысы Білім беру басқармасы КМҚК “Атырау сервис колледжінде” Азаматтық қорғаныс және төтенше жағдайлар бойынша оқу жаттығулар мен жаттығулар өткізу жоспарына сәйкес. Колледжде, колледж студенттері мен оқытушыларына Атырау қаласы ТЖБ қызметкерлері Азаматтық қорғау лейтенанты, инженер Гумарова Асель Серікқызы, Өрт Сөндіру және құтқару жасағының сүңгуір құтқару бөлімі Бас құтқарушысы Айбеков Ринат Михайлұлы, сонымен қатар Азаматтық қорғау академиясының 4курс курсанттары Қадыржан Мирас Талғатұлы және Аманғалиев Әлібек Ғалымжанұлы, Саудабаев Бейбарыс Әлібекұлының қатысуымен семинар өтті.

Жарияланды: 15.04.202214:00