Атырау сервис колледжі КМҚК спорттық алаңында 2023 жылдың 27-28 сәуір күндері дене тәрбиесі және АӘТД пәндері бірлестігінің ұйымдастырумен Ұлы Отан соғысы жеңісінің 78 жылдығына және Отан қорғаушылыр күніне орай 1-курс студенттері арасында колледжішілік волейбол жарысы өтті.

Жарыстың мақсаты:

– Салауатты өмір салтын насихаттау.

– Волейбол ойындарын үйрету барысында  студенттерді икемділікке, ептілікке, шапшаңдық секілді дене сапаларын дамыту.

– Студенттер арасында достастықты қалыптастыру.

Жарыс қорытындысы бойынша:

I-орынды АС-58

II-орынды АС-57

III-орынды Ш-14 командасы ие болды.

Жеңімпаздар, белсене қатысқан командалар алғыс хаттармен дипломдарымен марапатталды.

Жарияланды: 04.05.202313:06