2020 жылдың қараша айында Атырау облысы білім басқармасының “Атырау сервис колледжі” КМҚК-да “Кондитерлік іс” құзыреттілігі бойынша Worldskills стандарттары бойынша демонстрациялық емтихан өткізілді. Демонстрациялық емтиханға колледждің 3 курс студенттері – Құспан Диляра, Мәменова Нұршат, Зайдуллин Ермахан, Бағдаулетова Гүлім, Ғазизова Аружан, Алтунова Гүлмира, Кужиев Ақан, Елеубай Айана, Шойнбаева Жадыра қатысты. Қатысушылардың білімдері мен дағдыларын “Власенко” ЖК әлеуметтік серіктестерінің сарапшылары растады “Буфало” мейрамханасы Берді М. А., Дүйсеш И. С., ЖК “Биғалиева” Биғалиева С. Б., Есарева И. В. “Кондитерлік іс” құзыреттілігі бойынша демонстрациялық емтихан колледждің оқу цехтарында екі күн бойы өткізілді, әр қатысушының тапсырмаларды орындау ұзақтығы 10 сағатты құрады. Емтихан қорытындысы бойынша барлық студенттер Skills Passport алды.

Жарияланды: 07.06.202209:20