Атырау сервис колледжі КМҚК базасында колледжішілік “WorldSkills Kazakhstan – 2022” кәсіби шеберлік чемпионаты өтуде.

2022 жылы 22- желтоқсан күні Атырау облысы Білім беру басқармасы Атырау сервис колледжі КМҚК колледж базасында   колледжішілік  «WorldSkills Kazakhstan 2022» кәсіби шеберлік чемпионатының ашылуы өтті. Чемпионатқа «Аспаз-ісі»  Кубаев Адильбек, Самиғоллаев Сәулетбек, Насиров Арман, Маратов Дәурен, «Кондитер-ісі» Каракузова Айнұр, Утемисова Ева, Музаппарова Диляра, Амангельдиева Нұрай, Төлегенова Ақбота «Наубайшы-ісі» Утепов Әділет, Жолдасұлы Нұртас, Ершман Алмас, Ғилаж Аяна, Мұхтар Манат «Мейрамхана-ісі» Ниязбаев Искандер, Лаврентьева Мария, Архимед Ануар, Масловская Лидия «Шаштараз-ісі» Кубайдуллаев Диас, Шаняева Сабина, Ширинова Карина, Макар Динара,  Абдусаттар Назерке және  «Сән технологиясы-ісі» бойынша Ерболат Аяулым, Ораз Марта, Шөлдепбергенова Жансая, Қуанышқа Нұрғаным, Набижанова Жанэль,Максотқызы Гаухар, Дүйсенова Жұлдыз, Дауылбай Оралсын  инклюзив тобынан сайысқа түсуде.

Жарияланды: 24.12.202213:28