Атырау облысы Білім беру басқармасы. КМҚК Атырау сервис колледжі студенттеріне құқықбұзушылық кеңес мүшелерінің қатысуымен кеңес өткізілді.

Бүгінде алдымызда тұрған басты міндеттердің бірі-кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасындағы құқық бұзушылықпен қылмыстың қандайда бір келеңсіздіктерді болдырмау өзекті мәселенің бірі болып табылады. Осы мақсатта Атырау сервис колледжінде жасөспірімдердің қауіпсіздігін қамтамасыз ету мақсатында жиын өтті. Жиынға Атырау қаласы Полиция басқармасы Жергілікті полиция қызметі бөлімі Ювеналды полиция майоры Жаркынбекова Құралай Көсеубайқызы колледж студенттеріне түсіндіру жұмыстарын жүргізді.

Сонымен қатар Құқықбұзушылық кеңес мүшелерінің қатысуымен кеңес өткізілді. Кеңесте студенттердің тәртібі, колледж ережесін қадағалау сияқты өзекті мәселелер талқыланды.

Жарияланды: 03.04.202312:25