Атырау Облыстық Білім басқармасына қарасты КМҚК Атырау сервис колледжінде Ресейдегі сауда өкілі, аспаз Павел Дзюблюді шақыртумен «Аспаздық» құзыреті бойынша оқытушылар мен өндірістік оқыту шеберлеріне шеберлік сыныбы өтті. Бас аспаз стейктер, соустар, гарнирлер мен түрлі салаттар бойынша шеберлік сабағын өткізді. Колледж оқытушылары нақты мысалдар бойынша көптеген пайдалы ақпарат алды, Сервис колледжі мен Орал қаласының оқытушылары атап өткендей Павел Дзюбло өз саласының маманы!!!

Жарияланды: 30.03.202309:20