Атырау облысы Жастар саясаты мәселелері басқармасының ұйымдастыруымен “Birgemiz” жалпыұлттық волонтерлік жобасының “Bilim” бағыты бойынша, “Қашықтықтан оқытудың өзекті мәселелері” тақырыбында ЖОО мен кәсіптік, техникалық білім беру ұйымдарының студенттік көшбасшыларымен кездесу өтті. Кездесуге Атырау сервис колледжінің белсенді студенті Зинулина Фарида қатысты. Кездесудің мақсаты:оқу процесін ұйымдастыру барысындағы орын алған кемшіліктерді анықтау және оларды жедел шешу жұмыстарын жүргізу үшін кері байланыс орнату болып табылады. Кездесу жоғарғы деңгейде өтті.

Жарияланды: 19.04.202209:37