Бүгін яғни 2020 жылдың 27 ақпан күні Атырау сервисколледжінже «Абай және қазіргі замандағы Қазақстан атты қазақтың бір туар ұлдарының бірі, қазақ әдебиетінің шоқтыңы биік ірі тұлғасы»  Абай Құнанбайұлының 175 жылдығына орай жастар ұйымының ұйымдастыруымен салтанатты шара өтті.

Шараның мақсаты: Ұлы ақынның өнегелі өмірімен таныстыру, ақынның даналығын, рухани асыл мұраларын насихаттап, өлеңдерін, әндерін мәнерлеп айтқызу. Көркем сөйлеуге, өз бетімен іздене білуге, шығармашылықпен жұмыс істеуге көмектесу. Шарада студенттер ән айтып, би билеп, Абайдың өлеңдерімен тақпақтарын айтып, көрнекіліктерімен танысты. Студенттерге арнайы Абай туралы мағұлматтарды қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі Беккалиева Гүлзия Бекаалиқызы, колледжкітапханашысы Атолла Құралай, және 1 қалалық кітапхананың меңгерушісі Мухангалиева Айсұлу Сүлейменқызы баяндады. Шара өте жоғары деңгейде өтті.

Жарияланды: 19.04.202208:56