АӘжТД пәнінің оқытушылары Мухтар Омаровпен Нурбол Сагинбаев студенттерге 5 – күндік далалық оқу–жаттығу түсіндіріліп көрсетілді.

АӘжТД пәнінің оқытушылары Мухтар Омаровпен Нурбол Сагинбаев студенттерге 5 – күндік далалық оқу–жаттығу жиыны барысында саптық тұрысты, саппен жүру, қарумен саптық тұрыс, қарумен саптық тәсілдерді, тактикалық дайындық бойынша ұрыстағы іс-әрекеттерді, жаяу әскердің кіші күрегімен оқ пана қазуды т.б, атыс дайындығында пневматикалық қарудан ату тәсілдерін, қол гранаталарын лақтыруды, оны күтіп ұстауды, ҚР Қарулы Күштерінің, басқа да әскерлері мен әскери құралымдарының жалпыәскери жарғыларының әскери бөлімнің (бөлімшенің) әскери қызметшілерін орналастыру, олардың өмірі мен тұрмысын, рота бойынша тәуліктік кезекшінің міндеттерін, сақшының міндеттерін, бекеттегі сақшының міндеттерімен әрекеттерін, әскери топография сабағында жергілікті жерде карта бойынша және құлабыз көмегімен бағдарлануды толықтай түсіндіріліп көрсетілді.

#біртұтастәрбие
#Атыраубілім