«Сиқырлы сәт »

«Шаштараз және декоративті  косметика» және маникюр шебері  мамандығының

11-22  ақпан аралығында өткен

«Сиқырлы  сәт » атты  апталығының   есебі.

10 ақпан күні  кестеге  сәйкес  арнаулы пәндер  оқытушылары және өндіріс шеберлерімен  жиналыс өткізіліп  апталық барысы туралы  талқыланды.

Колледж әдіскері Шукатирова Т.С 2018-2019  оқу жылына  арнаулы пәндер  бойынша бекітілген  жоспарына сәйкес 11-22 ақпан аралығына  жоспарланған. .«Шаштараз және декоративті  косметика» және маникюр шебері  мамндықтарының арнаулы пән оқтыушылары мен  жауапты адамдар  тағайындалып, мынандай шаралар  атқарылды.

-Апталықтың ашылуы

-2 курс  ПМ-8 студенттерінің қатысуымен  мамандық бойынша  әр түрлі шаш үлгілерін жасай отырып ,мамандыққа арналған  тақпақтар  айтылды.

-«Мир красоты  тақырыбында »2-курс  студенттерінің  өз қолдарынан жасалған  шаш үлгілер көрмелері мен   салған суреттері ілінді.

-Минлингалина А.Ю Кәсіптік модуль-5 пәні  «Выполнение базовых видов работ» бойынша «Общие сведения об окраске волос» атты ашық сабғын өткізді.Сабаққа колледж әдіскерлері Т.С Шукатирова ,А.М Сұпығалиева , «Тамақтандыру», арнаулы пәндер мамандығының жетекшісі Каламгалиева Г.М ,Кусапанова С.К  жалпы пәндер жетекшісі Г. Т  Жулдаева қатысып  сабақ аяқталғасын өз пікірлерін талқылады

Сабақ өте қызықты , студенттер түгел қатысып ,тақырып толық қамтылып ,сабаққа қажетті құралдар, таратпа материалдар,слайдттар, тапсымалар  жылжымалы тақта қолданды.

-Калашниикова В.В «Прически романтического  стиля с применением моделирующих препаратов» тақырыбында  шеберлік сағатын өткізді.Шеберлік сынып барысында бөлім меңгерушісі Серікпай А, Н.Беріккалиева ,арнаулы пән жетекшісі С.К Құспанова қатысты.

Шеберлік класта  3-  типті сән үлгілері бойынша  шаш  үлгісі әсемделді.

Шеберлік сынып  тақырыбы толық қамтылып ,өз деңгейіне жетті.

-Ашық есік күніне орай Атырау сервис колледжіне  №15 орта мектеп 9-сынып оқушылары  келіп №307-104 өндірістік  шаштараз оқу орындары және Аспаз мамандықтары бойынша өндірістік оқу шеберлері бағыт бағдар беріп мамандықтар туралы толық ақпарат алып  арнайы танысқан болатын.

– II-III курс студенттерінің арасында «СОФИ »сән үйінен өндіріс шеберлерімен кездесу өтті. Өндірістік  жұмыс орынынан Сұпығалиева Гүлбарамжәне Супыгалиева Бибігүл   сөз сөйлеп, студенттер  шеберлердің   тәжіребиесімен  бөлісіті.Кездесуде осы  мамандықтың қыры мен сырын  түсіндіріп , осы мамандыққа байланысты әр түрлі сұрақтар қойылып  оларға жауаптар арқылы өз тәжіребиелері мен бөліскен болатын.

-Астана қаласында өткен «WorldSkiIIs Kazakhstan»Кәсіби модуль I-II  конкурстары бойынша осы апталықтың шнңберінде колледжде екі күн бойы осы сайыс өтті. Сайыстың ең алғашқы күні   I-модуль  «Выполнить фантазийную прическу »тақырыбында ашылды ,   жұмыс 1 сғ 30 минут көлемінде болмақ, оған 7 студент қатысады. . Қатысушылар  арнайы сандармен белгіленіп ,жұмыс орындарын  дайындады. Атап айтатын болсақ 1ші қатысушы  Жолдаскалиева Н, 2 ші қатысушы  Нуржауова А,3ші қатысушы  Рахиденова М,4ші қатысушы -Искалиева М,5 ші қатысушы -Сивковская М,6 шы қатысушы -Вязниковцева Е,7 ші қатысушы -Босс В  сайыстың  талабы бойынша бағалау бетшесі  арқылы жұмыстары бағаланды.

Сайыстың екінші күні «Каре с углом» әйелдер шаш үлгісін жасау тақырыбы бойынша басталды. Сайыс 1-сағ 30 минутқа созылады,онда студент қажетті шаш құралдарымен жұмыс жасау қажет. «WorldSkiIIs Kazakhstan» Кәсіби модуль I-II  сайысының қорытындысы бойынша студенттер мынандай орындарға ие болды:

1-орын Вязниковцева Екатерина

2-орын Сивковская Мария

2-орын Босс Валентина

3-орын Нуржауова Айым

Студенттерді марапаттау  салтанаты   апталықтың  жабылу линейкасында өтеді.

-Өндірістік оқыту шебері Есарева  И.В  «Химическая завивка волос» тақырыбында ашық сабақ өткізді .Сабақ уақытында басталып ,колледждің оқу ісі  жөніндегі орынбасары Г.Т Жалмуханова колледж  методисі Т.С Шукатирова ,және арнаулы пән жетекшісі Құспанова С.Қ қатысты. Сабақ аяқталған соң  толықтай талқыланды. Онкүндіктікің  жабылу күніне орай  22 ақапан күні  Шаштараз және сәндік косметика мамандықтары бойынша линейка ашылып   өткізілген   шаралар бойынша есеп беріліп ,«WorldSkiIIs Kazakhstan»    сайыс бойынша  студенттер  лайықты орындармен  марапатталды.

Жарияланды: 13.06.202216:21