Ахмет Байтұрсынов атындағы Республикалық педагогикалық олимпиадасына Атырау сервис колледжі қатысты

Ахмет Байтұрсынов атындағы Республикалық педагогикалық олимпиадасына Атырау сервис колледжінен өздерінің шығармашылық және танымдық кәсіби білімдерін көрсету мақсатында жалпы білім беретін пәндер оқытушылары белсенділікпен қатысқан еді.

Бұл олимпиада колледж педагогтары мен мектеп мұғалімдерінің беделін және оқу орындарының бәсекеге қабілеттерін арттыруға бағытталған болатын. Ахмет Байтұрсынов атындағы Республикалық педагогикалық шығармашылық олимпиадасында өздерінің жас өркен тәрбиесінде білімділіктерін көрсеткен

1.Беккалиева Г.Б. -1 орын қазақ тілі пән мұғалімі

1. Бахтығалиева Ж.К.-1 орын орыс тілі пән мұғалімі
  2. Дюсупова М.С. -2 орын арнаулы пән мұғалімі
  3. Жанабаева А.М.-2 орын қазақ тілі пән мұғалімі
  4. Тусипова Т.Ә.-2 орын тарих пән мұғалімі
  5. Измуханова М.Б.-3 орын информатика пән мұғлімі
  6. Берикалиева Н.Б.-3 орын қазақ тілі пән мұғалімі
  7. Садыхова Б.С.-3 орын физика пән мұғалімі
  8. Досанбаева С.И.-3 орын ағылшын пән мұғалімі ие болып, диплом, сертификат, Алғыс хаттармен марапатталды. Жүлделі орын алған ұстаздарға шығармашылық табыс тілей отырып, биіктерден көріне берулеріне тілектеспіз!

Жарияланды: 13.06.202207:33