“Ерте жүктіліктің алдын-алу” тақырыбында кездесу өттi

2020 жылдың 3 ақпан күні Атырау облысы Полиция Департаменті жергілікті полиция қызметі басқармасы Ювеналды полиция тобының ерекше тапсырмалар жөніндегі аға инспекторы полиция подполковнигі Кушкалиева Орынгүл Жангалиевнаның қатысуымен ZOOM платформасында “Ерте жүктіліктің алдын-алу” тақырыбында кездесу өттi. Мақсаты: Ерте жүктіліктің алдын алу, әдет-ғұрыпты,салт-дәстүрді қыз баланың бойына сіңіре отырып, келешекте ана алдында қоғамның, ұлттың тыныс-тіршілігі барысындағы үлкен жауапкершіліктің тұрғандығын сезіндіре отырып, әдепті, сыпайы, адамгершілігі мол, білімді жан жақты жетілген қыз бала болуға тәрбиелеу. Ерте жастағы жүктілік, оның алдын алу жолдары туралы студенттерге айтып, түсіндіру. Студенттер сауалдырын қойып,сұрақтарына жауаптарын алды.

Жарияланды: 01.06.202216:16