2021 жылдың 26 мамырында “CP Hotels Atyrau”ЖШС Атырау сервис колледжінің әлеуметтік серіктестерінің базасында директоры Ги Годе мырза болып табылатын, кадрлар бөлімінің директоры О.А. Валберг, аға супервайзер м. и. Яшкина, мейрамхана менеджері Каримова Отабека, Мейрамхана даяшысы, біздің түлегіміз, А. Дадиева тұлғасында дуальді оқыту жүйесі бойынша біздің әлеуметтік серіктестеріміз тарапынан 2012 жылдан бастап World skills-Қазақстан 2021 қатысушылары дуальді оқыту жүйесі мейрамхана ісі бойынша Алтын-Қаратаева Валерия, күміс-Рахимов Алинур, қола – Уразов Еркебұлан жеңіп алды. Сервис колледжінің әкімшілігі жұмысшы мамандықтар арасында World skills Қазақстан 2021 облыстық чемпионатын өткізуді ұйымдастыруда “CP Hotels Atyrau”ЖШС ұжымына үлкен алғыс білдіреді.

Жарияланды: 22.04.202207:47