5-ші ақпан күні Атырау сервис колледжінің кітапханашылары Атолла Куралай Кайраткызы, Мухаммеджанова Алия

Орынгалиевнаның ұйымдастыруымен “Өзін-өзі тану” тану пәнінің” Өзін-өзі: тану Махаббат пен шығармашылық педагогикасы 10 күндігіне орай ,”Өзін-өзі тану” адамгершілік – рухани бағдарламасының авторы С.А.Назарбаеваның қызметі туралы, оның ішінде автордың жазған кітаптары мен қазақстандық және әлемдік ойшылдардың педогог-гуманистердің шығармаларынан көрме, тәрбие сағаты өтті. Мақсаты: студенттердің бойына адамгершілік қасиеттерді қалыптастырып, әлемдік және қазақ жазушыларының даналық сөздерін насихаттау арқылы, адалдыққа, мейірімділікке, жақсы мінез-құлыққа, адами қасиеттерге баулу. Сабаққа Н-6 тобының студенттері және “Өзін-өзі” тану пәнінің мұғалімі Айнур Хайсаевна қатысты, студенттер өз ойларын білдіріп, барлық тапсырмаларға, сұрақтарға белсенді жауап берді.

Жарияланды: 19.04.202208:31