4 мамыр 2023 жылы КМҚК Атырау сервис колледжінде Қазақстан Республикасы Президенті әкімшілігі басшысының тапсырмасымен “Еркін ел ұрпағы”тақырыбындағы жалпыұлттық патриоттық диктант өткізілді.

Мақсаты:Еліміздің тәуелсіздігі мен егемендін дәріптеу,ұлттық құндылықтар мен ұлттық мұраттарды бойына сіңірген патриоттық рухтағы ұрпақты тәрбиелеу.

Міндеттері:Қазақстандықтардың мемлекеттік тілді білу деңгейлерін анықтау, мемлекеттік тілде сауатты жазы дағдыларын қалыптастыру,диктант мәтіні арқылы ұлттық құндылықтарға тәрбиелеу.

Колледжімізден диктантқа  педагогикалық қызметкерлер мен студенттер белсене қатысты.

Жарияланды: 05.05.202310:00