13 қараша күні КМКҚ «Атырау сервис колледжінде» жаратылыстану-математика пәндері бірлестігі онкүндігінің жабылу салтанаты өтті.

Мақсаты: Студенттердің пәндерден алған білімдерін тереңдетіп тапқырлыққа, ізденімпаздыққа жетелеу, ой-өрісін арттыру.

Білімді, дарынды, озық ойлы болуға жетелеу және пәндерге деген қызығушылығын ояту, шығармашылыққа баулу.

Онкүндік аясында ашық сабақтар,колледішілік пәндер олимпиадасы, тәрбиелік шаралар, топтан тыс шаралар, қабырға газеттерінің  т.б сайыстар  ұйымдастырылды. Онкүндік шарасына ат салысқан студенттер мен топтар мақтау қағаздармен марапаттады.

Жарияланды: 07.12.202314:18